Вы здесь

"Киномедиа"

Город: 
Киев
Дата проведения: 
ноябрь
Сайт: 
Телефон: 
067 407 09 42

Некоммерческий кинофестиваль короткометражек, посвященный принципам работы газетчиков, репортеров, телеведущих, pr-щиков и все остальных, кто пишет, снимает, рассказывает и творит в сфере медиа.

Фестиваль відбувається вперше, і є відкритим майданчиком для усіх, хто має власне бачення діяльності медіа в Україні та світі і хоче передати його у кінострічці. «КІНОМЕДІА» – актуальна та очікувана подія не лише у вітчизняній кіноіндустрії, але й у медіа просторі, як складова популяризації незалежних та незаангажованих ЗМІ.

Мета фестивалю – підтримати правильне сприйняття ролі медіа як важливого елементу демократичного суспільства, розуміння важливості існування незалежних об’єктивних ЗМІ.
Ціль кінофестивалю – розкрити та підтримати нові режисерські таланти в Україні.

РЕГЛАМЕНТ ФЕСТИВАЛЮ

До конкурсної частини фестивалю допускаються:
– анімаційні фільми та флеш
– документальні фільми
– ігрові фільми
– експериментальне кіно (кліп та відеоарт)

До розгляду приймаються фільми створені українськими авторами, професіоналами або кіно любителями, у будь-який час, у будь-якій манері, на будь-який носій, у будь-якій країні, тривалістю до 30 хв.
Основне – сучасно, креативно і зі смаком!

Переможців визначатимуть у номінаціях:
– кращий фільм фестивалю
– кращий ігровий фільм
– кращий анімаційний фільм
– кращий документальний фільм
– кращий експериментальний фільм
– краща режисура
– краща музика
– краща операторська робота
– краща роль
– приз глядацьких симпатій.

На фестиваль допускаються анімаційні, документальні та художні професіональні та аматорські фільми, тривалістю до 30 хв, створені українськими авторами у будь-який час і будь-якій країні.

Програма фестивалю складається із перегляду ретроспективних та конкурсних кінострічок.

Збір та реєстрація стрічок у конкурсну частину фестивалю триває з 1 вересня до 22 жовтня 2010 року на сайті www.kinomedia.in.ua