Вы здесь

Фестиваль "Docudays UA"

с 20 Мар 2015 по 26 Мар 2015

Международный фестиваль документального кино о правах человека.

Docudays UA проводиться щороку впродовж останнього тижня березня у Києві. По завершенню Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми в регіонах України у рамках Мандрівного фестивалю. Покази тривають із жовтня до грудня (включно). Восьмий Docudays UA відбуватиметься у київському Будинку кіно з 25 до 31 березня 2011 року.

Фестиваль – неполітичний і некомерційний. Вхід на всі кінопокази – вільний.

Головна мета Фестивалю – сприяння підвищенню рівня української кінодокументалістики, становленню в Україні відкритого діалогу про моральні проблеми суспільства, права людини, формуванню в суспільстві розуміння людської гідності як найвищої цінності, створенню фундаменту для демократичного майбутнього країни.

Мета фестивалю – засобами кіномистецтва привернути увагу українського суспільства до проблем «звичайної» людини, сприяти розвитку відкритого діалогу про права людини, утвердженню ставлення до людської гідності як найвищої цінності. У багатьох країнах світу різні організації проводять фестивалі кіно про права людини. 2003 року такий фестиваль започатковано в Україні. З 2006 року Docudays UA є учасником Міжнародної мережі кінофестивалів з прав людини (HRFN).

За традицією, восени Міжнародний фестиваль Docudays UA вирушає у подорож регіонами країни. У кожному регіоні фестиваль має місцевих партнерів серед провідних громадських та правозахисних організацій. Допомогу у проведенні фестивалю надають державні адміністрації та приватні підприємства. Понад 30 громадських організацій візьмуть участь у проведенні фестивалю в регіонах країни.

Програма Фестивалю включає:

  • творчий конкурс;
  • правозахисний конкурс;
  • позаконкурсну програму фільмів українських документалістів;
  • позаконкурсну програму найкращих фільмів міжнародних фестивалів документального кіно про права людини;
  • позаконкурсну програму фільмів арт-документалістики;
  • ретроспективи фільмів славетних кінодокументалістів;
  • міжнародну Майстерню документального кіно;
  • спеціальні події (конференції, круглі столи, тематичні секції, майстер-класи провідних майстрів документального кіно та правозахисників, дискусії, семінари, тренінги, фотовиставки, конкурси карикатур тощо).
Тип события: