Вы здесь

Стартовал конкурс социальной видеорекламы про евроинтеграцию (Украина)

с 19 Дек 2014 по 15 Янв 2015

Фестивалем социальной видеорекламы Molodiya festival вместе с проектом «Сильніші разом» объявлен конкурс на лучшую социальную рекламу на тему евроинтеграции.

За словами організаторів, метою конкурсу є ознайомлення українського суспільства з європейськими цінностями та утвердження необхідності євроінтеграції України.

Згідно з умовами конкурсу, до участі приймаються роботи тривалістю до однієї хвилини.

Призовий фонд: 1 місце - 8 000 грн, 2 місце - 5 000 грн, 3 місце - 3 000 грн. Заплановано також 2 спеціальні відзнаки по 2 000 грн.

Конкурс проводиться за фінансової підтримки посольств Великобританії та Швеції в Україні.

Нагадаємо, “Сильніші разом” (Stronger together) – це спільна інформаційна кампанія України та ЄС, до якої долучились представництво ЄС в Україні, країни-члени Євросоюзу, представники української влади, бізнесу та громадянського суспільства. Ініціатива підтримується ґрантами посольств Великої Британії та Швеції в Україні.

«Ми розповідаємо про повсякденне життя у країнах ЄС та про те, що може відкрити для України подальша євроінтеграція, зокрема підписання Угоди про асоціацію. Європейський Союз – це значно більше, ніж економічне чи політичне об’єднання. Він пропонує спільні цінності, що гарантують гідне життя для 500 млн. його жителів. Підписання Угоди про асоціацію для України не є кінцевою метою; з неї лише починається рух України до розкриття власного потенціалу», – розповідають представники проекту «Сильніші разом».

Режисерам організатори радять бути ориґінальними і звернутись до нетривіальних проблем.

«Тематика робіт може бути найрізноманітніша, але в рамках теми євроінтеграції: від фінансового добробуту громадян до захисту прав тварин. Радимо майбутнім учасникам не обмежуватись тільки стереотипними тезами про європейську толерантність чи ґендерну рівність і шукати непересічні сюжети для реклами. Ми цінуємо нестандартні ідеї і їхнє якісне втілення», – радить оргкомітет Molodiya festival.

Партнером конкурсу виступає iHUB – центр ІТ-підприємництва, що сприяє розвитку молодих та інноваційних стартапів.

Роботи приймаються до 15 січня, а переможців визначить міжнародне журі.

Заявка учасника можна заповнити на сайті: www.molodiya.com.ua